Uudis

Elu käib: Patarei Merekindluse sisehoovi on kerkinud pop-up terrassid ja baarid

Foto: erakogu

Patarei Merekindlus avas inimestele oma sisehoovi, kus saab mõnusalt aega veeta, saada osa põnevatest üritustest või niisama hea joogi ja toiduga kott-toolis või näiteks võrkkiiges tiksuda.

Hoovi on end sisse seadnud mitu väliterrassidega food-truck-i ja baari. Joogisoovide eest kannavad hoolt Bubble, Pühaste Brewery oma õllevalikuga, KIIXi segatud kokteilid, aga ka tartlaste lemmik baar NAIIV, kust saab head veini ja muud joogipoolist.

Süüa ja juua saab iga ilmaga.

Mõnusat kõhutäidet pakuvad aga Patarei BBQ grillvalikuga ja Kardul ehk kartulid igat moodi. Midagi head leiab hamba alla nii taimetoitlane kui lihasööja.

Ei saa jätta mainimata, et Patarei Merehoovi eesmärk on saada täielikult jäätmevabaks ning selleks on kaasatud oma tegemistesse ettevõtja Rasmus Raski loodud Bringpack, mis paneb seal parasjagu püsti nõude tagastamise masinat. Tulevikus hakkavad kõik hoovi söögikohad kasutama Bringpacki nõusid nii toitude kui jookide jaoks.

Lisaks söögile-joogile toimub Patarei Merehoovis palju muud põnevat. Et mitte häid üritusi maha magada, tasub neil Patarei Merehoovi Facebooki lehel silm peal hoida. Maikuus saab näiteks nautida head nalja stand-up üritusel Merekindluse Open Maik või elada kaasa EKA selle aasta lõpetajatele lõputööde festivalil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.