Laupäeval toimub Patarei Merekindluses ERKI moeshow

Foto: Arnaud Lafeuillade

28. augustil jõuab Patarei Merekindluses publiku ette noorte disainerite looming, mida hindab ka sel aastal rahvusvaheline žürii. 

Eelmise aastaga sarnaselt toimub ka sel aastal moeetendus showcase’i vormis, mis tähendab, et iga etendus jõuab publiku ette eraldi lavalt. Lavasid on kokku 15.

Parima kollektsiooni selgitab välja mainekas rahvusvaheline žürii, mille koosseisu kuuluvad muuhulgas professor ja Istituto Europeo di Design (IED) kunstiline juht Giovanni Ottonello ning Fredrika Erlandsson, VOCA tegevdirektor ja asutaja. 

Nagu eelmisel aastal, nii ka tänavu osaleb žüriis läbi online-kanali juba möödunud aastast tuttav Katie Dominy, kes on rahvusvahelisi kunstnikke, disainereid ja loovtalente koondava digitaalse platvormi ARTSTHREAD kaasasutaja. Žürii hulka kuuluvad ka kodumaised nimed Tanel Veenre, kes on Eesti ehtekunstnik ning omanimelise kaubamärgi disainer; tunnustatud moekunstnik ja stilist Liisi Eesmaa, stilist Ženja Fokin, ajakirja SÄDE peatoimetaja Kristi Pärn Valdoja ja Eesti lavastaja, installatsiooni- ja videokunstnik Ene-Liis Semper. 

Tõelistel ERKI fännidel on võimalus soetada selle aastase visuaaliga Allprint T-särke, õlakotte, SUVA sokke kui ka ekstra ERKI jaoks valminud peopaunasid. ERKI eksklusiivsed meened saadaval nii EKA poes, aadressil Rotermanni 6 kui ka koahpeal, ERKI Moeshow päeval, Patarei Merekindluses.

Patarei kindluse väravad avatakse kell 17.00 ning show algab kell 18.00. Kõikide kollektsioonidega on võimalik tutvuda ajavahemikus 18-00-20.30. Lisaks sellele esineb ERKI Moeshow 2021 bänd ‘’Minibeat’’. Peale moeetendust kuni südaööni mängivad muusikat Helena Toater, DJ Big Boss & HOT CHIPP. 

ERKI Moeshow lisab Patarei Merekindluse sissepääsu juurde lisakontrolli, vastavalt valitsuse poolt määratud uutele regulatsioonidele, seoses COVID-19 viiruse piiramisega. 

ERKI Moeshow piletiväravas tuleb kanda maski ning peab ette näitama ühe allolevast:
– EL digitaalne COVID tõend ehk koroonapass (salvestatud telefoni või välja prinditud tõend aadressilt digilugu.ee);
– negatiivse PCR testi tõend;
– läbipõdemise tõend.

Tõendi olemasolu tagab kiirema sissepääsu üritusele. Tõendi puudumisel pakub kohapeal kiirtesti tegemise võimalust ERKI Moeshow partner Corpowear. Kohapeal tehtud negatiivne Corpowear kiirtesti tulemus tagab pääsu üritusele. (testihind 4€, tulemus selgub 10-15 minutiga)

ERKI Moeshow soodsamad piletid saadaval veel vaid Ticketeris.

Lisainfo ja link Facebooki üritusele

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.