Uudis

Lennusadamas kaubeldakse nädalavahetusel merenodiga

Laupäeval ja pühapäeval toimub Lennusadamas laeva Venus pardal merenodi laat.Eero Vabamägi / Postimees / Scanpix

Sel laupäeval ja pühapäeval kaubeldakse Lennusadamas toimuval laadal asjatult seisma jäänud merenodiga. Lisaks ostlemisele saab külastada laevapardal asuvat kohvikut ja supikööki.

“Purjetajatel ja paadimeestel jääb hooaja lõpus alati midagi üle – näiteks väikseks jäänud laste purjetamisriided, kasutamata varustus,” rääkis merenodi laata korraldav Sunlines Cruisesi juht ja laevakapten Herkki Haldre. “Kes tahab, saab kaubelda ka vanade meeskonnaliikmetega, võib-olla kellelgi läheb vaja,” lisas ta naljatades.

Laat on seotud jahtide sügisese väljatõstmise üritusega, mil tehakse ka suurpuhastust. Haldre sõnul on laat paadimeeste ringkondades populaarne, kuid avastamisrõõmu jätkub kindlasti ka maarottidele. “Nii mõnigi paadividin võib sobida mereteemaliseks kodukaunistuseks, näiteks päästerõngas või vana paadilamp,” sõnas ta.

Laat toimub laupäeval ja pühapäeval Lennusadamas kai number A3 ääres seisva laeva Venus pardal. Lisaks kauplemisele saab laeval külastada kohvikut ja supikööki. Üritus toimub mõlemal päeval kell 10-16.

Merenodi laata on vahelduva eduga korraldatud 2015. aastast alates.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.