Manufaktuuri kvartali katlamajas näeb sel nädalal Marshall Stay tantsulist suurlavastust “Ja taaskord me oleme üksi”

Foto: CPPM Manifestal

Endise Manufaktuuri kvartali Katlamaja äsja renoveeritud ruumides toimub sel nädalal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kaasaegsete etenduskunstide festivali CPPM Manifestal raames Austraalia koreograaf-lavastaja Marshall Stay tantsuline suurlavastus “Ja taaskord me oleme üksi”.

Lavastus kõnetab ja provotseerib grupikäitumise ja globaalse kultuuri mõisteid, keskendudes rituaalidele ja kultusele meist väljaspool. Kontrasti loob kaasaegse tehnoloogia kasutamine rustikaalses, mahajäetud olemusega Manufaktuuri Kvartali Katlamajas.

Etendused toimuvad 25.05 kell 20.30, 26.05 kell 20.30, 27.05 kell 20.30 ja 28.05 kell 20.30 aadressil Kopli 35. Tänast etendust on võimalik vaadata ka kodust elektron.art vahendusel.

Lavastusprojekt on Eesti Tantsuagentuuri ja Uue Loomingu Maja kaasproduktsioon ning on osa Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia / Estonian Academy of Music and Theatre kaasaegse etenduskunsti festivalist CPPM Manifestal.

Manifestal sündis koostöös Kanuti Gildi SAALi, Sõltumatu Tantsu Lava, Uue Loomingu Maja, Elektroni, Eesti Tantsuagentuuri ja Eesti Kunstiakadeemiaga. Festivali toetab Eesti Kultuurkapital.

Etenduse piletid leiab siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.