Uudis

Nüüd ka kahel rattal: mupo korraldas Põhja-Tallinnas esimese rattapatrulli

Foto: Tallinna Munitsipaalpolitsei

Täna ennelõunal viis munitsipaalpolitsei pilootprojektina läbi oma esimese rattapatrulli. Kuna mupo peamaja asub Põhja-Tallinna piiril ja Stroomi ranna vahetus läheduses, otsustati esimene ringsõit teha just selles piirkonnas.

Rattapatrullis osales ka mupo avalike suhete peaspetsialist Meeli Hunt, kelle sõnul oli tegemist väga eduka ettevõtmisega. “Käisime külas Stroomi rannavalvuritel ja aitasime hoida rannas korda,” rääkis Hunt. “Suurimaks mureks on ikka alkohol ja sellega liialdamine.”

Rannavalve sõnul läheb elu rannas käima alates kella neljast, mil randa saabub palju alkoholitarvitajaid ja tekivad purjus seltskonnad, kes häirivad teisi rannalisi. “Siinkohal on paslik meelde tuletada, et avalikus kohas alkoholi tarbida ei tohi ja loomulikult käib sinna alla ka rannaala,” rõhutas Hunt.

Samuti on piirkonnas probleemiks koertega jalutajad, kes kipuvad unustama, et oma neljajalgseid lemmikuid Tallinna supelrandadesse kahjuks kaasa võtta ei tohi.

Jalgrattaga pääseb kiirelt ligi paljudesse kohtadesse, kuhu autoga alati mugavalt ei saa ja seepärast plaanib mupo kahel rattal patrullida ka edaspidi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.