Uudis

Ohver otsib pealtnägijaid: Balti jaama õhtuväljakul mindi kuuekesi ühele kallale

Foto: Balti jaama turg

Täna tehti Märgatud TALLINNAS Facebooki gruppi anonüümne postitus Balti jaamas toimunud rünnakust ning ohver otsib politseisse avalduse tegemiseks tunnistajaid.

Pealtnäha tavaline tähistamine lõppes postitaja jaoks peksu ja vargusega. Postituse autor oli tähistamas sõbra sünnipäeva ning tegi Balti jaama õhtuväljaku trepil suitsu, kui äkitselt ilmus kohale üks tuttava tuttav oma seltskonnaga, keda riivas sügavalt ohvri võõrastav pilk.

Olukord eskaleerus selliselt, et 3-6-liikmeline kamp surus rusikate ja kägistamisvõttega inimese pikali ning tühjendas asfaldile tema spordikoti. Hiljem asju kokku korjates selgus, et kotist oli varastatud ID-kaart, akupank ja suured JBL kõrvaklapid, mis on ilmselt jäädavalt kadunud. 

Rünnak toimus äkitselt ning šoki tõttu ei pruugi ohvril kõik detailid meeles olla ja seepärast palub ta kõigil, kes juhtunut pealt nägid sellest talle teada anda.

Ohvril oli seljas must triiksärk, tumedad püksid ja kaasas hall Nike’i spordikott. Ründajaid oli päris mitu, aga meelde jäid umbes 16-aastane sinise pusa ja valge nokamütsiga nooruk, 20ndates mustanahaline valge T-särgi ja tumedate pükstega mees ja kolm tumedate riietega meest vanuses 18-21 aastat. 

Rünnak toimus 24. juulil ajavahemikus 00:30-01:00 Balti jaama õhtuväljaku juures ning kõigil pealtnägijatel palutakse autoriga Facebooki lehe administraatori kaudu ühendust võtta.

Tere! Mul on jagada üks ebatavalisem lugu. Nimelt läksin välja oma sõbra sünnat tähistama linna peale ning õhtu lõpuks…

Posted by Märgatud: TALLINN'as on Monday, July 26, 2021

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.