Uudis

Põhja-Tallinna linnaosavanem Peeter Järvelaid lahkub, et keskenduda poliitilisele tegevusele

Linnaosavanem Peeter Järvelaiu sõnul on Põhja-Tallinnas parkimisega olukord käest ära, kuid kiiret ja lihtsat lahendust sellel ei olegi.Mihkel Maripuu / Postimees / Scanpix

Põhja-Tallinna linnaosavanem Peeter Järvelaid teatas kolmapäeval pressikonverentsil, et lahkub omal soovil linnaosavanema ametist, et keskenduda kohalike valimiste eel poliitikale ja linnavalitsuse nõustamisele, vahendas ERRi uudisteportaal.

“Kuna soovin osaleda poliitilises elus, siis olukorras, kus meie administratiivne koormus kasvab, poliitiline koormus kasvab, ja ma olen akadeemilise taustaga inimene /…/ pöördusin linnapea poole (selle) palvega, sest tahan kontsentreeruda maksimaalselt poliitilisele tegevusele. Oleme arutanud (linnapeaga) võimalusi ja ma sooviks vähemalt valimisteni linnaosavanema ameti maha panna,” lausus Järvelaid.

Järvelaiu sõnul näeb ta oma rolli edaspidi linnavalitsuse nõustajana teadusküsimustes.

Facebooki-leht Mitte_Tallinn esitas seepeale oma lehel küsimuse: “Seletage mulle, kuidas see ei ole korruptsioon?”

“Inimene loobub linnaametist, et saaks töötada Keskerakonna valimiskampaania jaoks,” kirjutab Mitte_Tallinn. “Ja talle luuakse mitte Keskerakonna, vaid linnavalitsusesse amet, mis tagab sissetuleku ja vaba aja, et tegeleda Keskerakonna asjadega. Täiesti tülgastav. Iga aasta sama jama.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.