Uudis

Politsei otsib Põhja-Tallinnas kadunud Ivani

85-aastane Ivan

TÄIENDATUD: Reede õhtul kella 21.15 ajal sai häirekeskus teate mehelt, kes kirjeldas, et Miinisadamas on juba tundide viisi üks eakas härra ning kui ta temaga juttu tegi, olid härra vastused üsna arusaamatud. Hinnates, et mees võib abi vajada, andis ta sellest kohe hädaabinumbril teada. Politseipatrull selgitas, et tegu on 5. augustil kodust lahkunud ja kadunuks jäänud Ivaniga. Meedikud vaatasid mehe terviseseisundi üle, haiglaravi ta ei vajanud ning härra viidi tagasi koju lähedaste juurde. 

Politsei palub kaasabi selgitamaks 85-aastase Ivani asukohta, kes lahkus 5. augusti õhtupoolikul Tallinnas Tööstuse tänaval kodust ega ole sinna seniajani naasnud.

5. augusti hilisõhtul sai politsei teate, et Tallinnas Tööstuse tänaval lahkus kodust 85-aastane Ivan, kel on mäluprobleeme ja kes võib kõrvalise abita hätta sattuda.

Ivan on kõhva kehaehitusega ja umbes 170 cm pikk. Mehel on seljas halli värvi jope ja ruuduline pruun pluus ning jalas tumehallid spordipüksid.

Politsei patrullid otsivad meest, seni on läbi kontrollitud erinevaid kohti Kalamajast Koplini, kuhu mees võis bussisõidul suunduda. Samas on veendutud, et haiglasse kirjeldusele vastavat meest sattunud ei ole. Otsingud jätkuvad.

Kui keegi on kirjeldusele vastavat meest näinud, palutakse sellest teada anda hädaabinumbril 112.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.