Saage tuttavaks: kass Admiral ootab kõiki diplomaatilisele visiidile Paljassaarde

Foto: Varjupaikade MTÜ

Iga loom nagu iga inimenegi on omaette isiksus ja seda märkab kõige paremini loomade varjupaigas. See on ühtlasi üks hea põhjus, miks võtta endale pereliige varjupaigast: seal näeb kohe ära, kes millist rolli keegi mängib ja mis sorti iseloomud on parasjagu kokku sattunud.

Kass Admiral on üks neist, kes ei jää vaikselt ootama, et teda märgataks, vaid astub julgelt ise rambivalgusesse. Ta on üks esimesi tervitajaid, kes hoolitseb selle eest, et külalised ei jääks nõutult uksepakule passima. Admiral tunneb, et tema kohus kassitoa ametliku esindajana on minna kohe suhteid looma. Muidugi häid suhteid. Eelmises elus oli Admiral tõenäoliselt suursaadik või diplomaat.

Selleks on tal sisse harjutatud oma pisike rutiini: marssida uhkel sammul uksele vastu ja esitada külalise jalgade ümber väike tantsunumber. Hea õnne tarbeks poetab Admiral külalise püksisäärele ka paar punast karvakest. Siis on külalise kord teha talle paar välja teenitud pai, kuulata ära nurr ja öelda kiidusõnad.

Nagu Simba Pride Rock-il.

Admiral armastab tähelepanu üle kõige, kuid diplomaadi taust ja empaatiavõime aitavad tal mõista, et ta ei ela kassitoas üksi. Seepärast lähebki ta pärast tantsu ja nurru eemale, et anda ka teistele varjupaiga tegelastele võimalus tuttavaks saada. Ta lihtsalt jälgib eemalt, et kõik läheks hästi.

Admiral on ühtlasi see tüüp, kes suuremas seltskonnas äkiliseks muutunud kaaslase tagasi tõmbab ja maha rahustab. Kui ulakamad toanaabrid kaklema kipuvad, astub ta julgelt vahele ja paneb nad paika. Ja nagu diplomaadile kohane, siis ainult hea, mitte kurjaga.

Kui mõnel “Sõrmuste isanda” tegelasel oleks kass, siis oleks ta selline.

Kui juba kiitmiseks läks, siis tuleb rääkida ka Admirali välimusest, täpsemalt silmadest. Need on kord Vahemere-sinised, kord särav-rohelised nagu džungel. Varjupaiga töötajad on veendunud, et need kaks helkivat smaragdi teenis Admiral välja oma ülla hinge ja lustaka ellusuhtumise eest.

Säärast küpsust ja elutarkust võiks eeldada vanemalt kassilt, aga Admiral on tegelikult veel üsna nooruke. Kõige rohkem julgetakse talle pakkuda neli aastat. Tööportaalis oleks Admiral see kandidaat, kellel on 5 mainekat soovitajat ja 2+ aastat erialast töökogemust. Ühesõnaga üks paras loto-võit.

Loe Admirali kohta lähemalt siit ja tule tee temaga tutvust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.