Uudis

Salme kultuurikeskus korraldab vabas õhus kunstinäituse

Sel nädalal on Salme kultuurikeskuse ees võimalik nautida vabaõhu kunstinäitust. Täna avatakse kultuurikeskuse fassaadil Lembit Küütsi maalide ning Svetlana Sorgina joonistuste projektsiooninäitus, mida võib külastada selle nädala pühapäevani.

Kunstiteosed kuvatakse kultuurikeskuse teise korruse aknast projektoriga spetsiaalsele võrkkangale, mis on kinnitatud paraadtrepi sammaste vahele ning on nähtavad pimedas kuni kella 23.30ni.  

Põhja-Tallinna vanema Peeter Järvelaiu sõnul täiendab vabaõhu kunstinäitus suurepäraselt Kalamaja loomingulist atmosfääri ning on ühtlasi ka praegusel ajal turvaline võimalus kultuurist osa saada. 

Tallinna Salme Kultuurikeskuse direktori Sten Svetljakovi sõnul on kunstiteosed kõige paremini vaadeldavad just pimedal ajal. “Kuna hetkel on kultuurist osasaamine viiruse leviku tõttu piiratud, siis selline vabas õhus kunsti nautimine on väga hea alternatiiv. Kindlasti sooviksime näha kunstinäituste hulgas ka rohkem Põhja-Tallinna elanike pilte või joonistusi, enda tööde eksponeerimiseks tuleb võtta ühendust Salme Kultuurikeskusega info@salme.ee,” soovitas Salme Kultuurikeskuse direktor Sten Svetljakov.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.