Uudis

Tule külla: Fotografiska katuseaias on end sisse seadnud meemesilased

Foto: Fotografiska

Kas teadsid, et Fotografiska katuseaed on nii lopsakas ja elav, et sinna on lausa sisse kolinud tublid meemesilased? Juunis kutsub Fotografiska kõiki fotohuvilisi aiaga tutvuma ning osa saama mõnusatest pisirohe töötubadest.

Täna toimub Fotografiska terrassil kell 18.00 töötuba “Supertoit aknalaualt” ehk õpetus, kuidas kasvatada iseendale kodustes tingimustes värsket ja tervislikku toitu. Töötuba viib läbi Tallinna botaanikaaia ja OÜ Pisirohe aednik Marit Mäesaar.

Samuti saab töötoas selgeks, miks ja kuidas toituda piisavalt mitmekülgselt ja tervislikult ning mis rolli mängivad inimese tervises värsked viljad.

Kell 19.00 algab vestlusring “Kasulik katuseaed”, mille käigus vaadatakse, kuidas elavad mesilased, milline näeb välja üks hea katuseaed ja mida täpselt kujutab endast kompostimine.

Vestlusringi käigus saab hulganisti kasulikke nippe ja nõuandeid, kuidas rajada endale üks kasulik katuseaed ja mismoodi peaks selle eest hoolt kandma. Külalised saavad vahetada muljeid ja kogemusi ning küsida eksperdilt ära kõik võimalikud küsimused.

Kes nädala sees katuseaia töötubadesse ei jõudnud, saab seda teha ka laupäeval. Kell 12.00 algab töötuba “Supertoit aknalaualt” ja kohe selle järel kell 13.00 “Kasulik katuseaed”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.