EKA kutsub: neljapäeval toimub Tallinna viidasüsteemi linnaretk Kalarannast Pelguranda

Põhjala tehas

Eesti Kunstiakadeemia koostöös Tallinna Strateegiakeskusega on välja töötamas Tallinna uut ja ühtset viidasüsteemi kontseptsiooni. Tallinna uue viidasüsteemi loomiseks tehtav kasutajauuring on jõudnud etappi, kus on aeg kutsuda linnaruumist hoolivaid Tallinna elanikke ja külalisi linnaretkedele.

Uus viidasüsteem luuakse jalakäijate, ratturite ning erivajadustega kasutajate vajadusi silmas pidades. Viitade eesmärgiks on hõlbustada Tallinna elanike ja külaliste liikumist linnaruumis ning lisaks aitavad need pakkuda positiivset ning terviklikku linnaruumi-kogemust.

Linnaretkel analüüsime vahetult tunnetatud ruumis liikumiskogemust, et olukorda paremini mõista, tuvastada kitsaskohti ning võimalusi parandusteks.

Kõik huvilised on oodatud linnaretkele 26. augustil kell 18.00-20.00 algusega Kalarannas. Retkel jagatakse Tallinnas liikumise kogemusi, arutletakse teekondade üle ning mõtiskletakse, kuidas linnas liikumist sujuvamaks muuta ning inimesi linna avastama kutsuda.

Et retke paremini planeerida, palub korraldaja kõikidel osalejatel end siin kirja panna: https://forms.gle/YzWxF6Byxx9WzCkS6

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.