Kaja Pizza aitab varjupaigas elavatel koertel kodu leida

Foto: Varjupaikade MTÜ

Neljapäeval tähistatakse ülemaailmset koertepäeva. Et pöörata tähelepanu kodutute koerte probleemile, otsustasid kolm restorani neljapäeval kõikidele tellitud pitsade karpidele kleepida varjupaigakoerte kuulutused. Projektis löövad kaasa Kaja Pizza Köök Põhja-Tallinnas, Amrita Cafe Viljandis ning Steffani Pizzarestoran Pärnus.

“Välismaal on varasemalt seda tehtud ja sellised ettevõtmised on olnud väga edukad. Mõtlesime, et miks mitte proovida ka Eestis kodutuid koeri pitsakarpidel reklaamida. Ühtlasi tähistame sellega ka ülemaailmset koertepäeva. Meil on ääretult hea meel, et restoranid, kellega ühendust võtsime, olid kohe valmis projektist osa võtma. Usume, et armas pilt ja lühitutvustus varjupaigakoerast pitsakarbil teeb inimeste päeva rõõmsamaks ja loodame väga, et nii mõnigi koer leiab tänu sellele projektile endale uue armastava kodu,” selgitas Varjupaikade MTÜ kommunikatsioonijuht Anni Anete Mõisamaa.   

Kaja Pizza Köögi sõnul on restoran alati olnud seisukohal, et kõike tuleb teha ausalt ja südamega. “Oleme otsustanud toetada kampaaniat, mille keskmes on inimesed, kes teevad oma tööd hingega ja kelle eesmärk on jõuda oma sõnumiga kaugele. Oleme õnnelikud, kui meie abikäsi aitab kõigil neil toredatel loomadel jõuda oma õigesse pessa ja saada oma päris soe kodu pikkadeks päevadeks,” sõnas Kaja Pizza asutaja Andrei Lesment. 

Kaja Pizza karbid näevad tänasest välja sellised.

Koduotsiva koera kuulutuse leiad pitsakarbilt, kui tellid pitsa täna Kaja Pizza Köögist, Amrita Cafest või Steffani Pizzarestoranist. Et kasvatada koerte võimalusi uued kodud leida, kutsub Varjupaikade MTÜ üles jagama sotsiaalmeedias pilti pitsakarbil olevast kuulutusest kasutades teemaviidet #otsinkodu. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.