Kas piirangutest on kasu olnud? Fotografiskas toimub neljapäeval pandeemia-teemaline konverents

Foto: Shutterstock

2. septembril toimub Fotografiskas konverents, kus räägitakse pandeemia õppetundidest. Konverentsil osalevad teadlased ja ühiskonnategelased ning selle eesmärk on tekitada avalik arutelu piirangute positiivsete ja negatiivsete mõjude teemal.

Konverents koosneb kolmest osast ning igale teemapüstitusele järgneb pool tundi arutelu. Esimeses osas arutatakse seda, kas piirangutest on viiruse leviku tõkestamisel kasu olnud. Teises osas tuleb juttu sellest, millised on piirangutega seotud negatiivsed mõjud ning kolmandas osas räägitakse piirangutest ja inimeste põhiõigustest.

Üritus toimub neljapäeval kella 15.00 kuni 19.00-ni Fotografiskas, aga seda on võimalik jälgida ka kodust Facebooki, YouTube’i ja Postimehe kaudu.

Esinejateks on Oxfordi ülikooli teoreetilise viroloogia professor Sunetra Gupta, aktuaar Nick Hudson ja London School of Economicsi käitumisteaduste professor Paul Dolan. Arutelus osalevad ka endine õiguskantsler Allar Jõks ja Tartu Ülikooli meditsiinilise mikrobioloogia professor Irja Lutsar.

Rohkem infot leiab ürituse Facebooki lehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.