Põhja-Tallinn tähistab taasiseseisvumise aastapäeva koos Ivo Linnaga

Foto: Scanpix

Põhja-Tallinn tähistab Eesti iseseisvuse taastamise 30. aastapäeva reedel Salme kultuurikeskuses koos Ivo Linna ja Anti Kammistega.

„Tähistame oma riigi olulist tähtpäeva just nii nagu ta meile tuli: ühtse meele ja ühiste lauludega,“ ütles Põhja-Tallinna vanema kohusetäitja Manuela Pihlap. „Muusika on keel, mis meid liitis siis ja liidab nüüd. Meie riikluse olulistel päevadel peavad inimesed, kes muusikat loovad ja meieni toovad, olema alati aukohal, sest ärkamisaega ilma nendeta ette kujutada oleks võimatu.“  

Kontsert algab kell 14 ja ettekandele tulevad Ivo Linna tuntuimad isamaalised laulud. Üritus toimub Salme kultuurikeskuse vastselt remonditud saalis.

Korraldajad panevad südamele, et tulenevalt koroonaviiruse levikust kõik üritusel osaleda soovijad jälgiks oma tervist ja tuleks kohale ainult hea enesetundega. Enne ürituse või tegevuse algust peavad kõik vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või testi teinud inimesed esitama ürituse turvalisuse huvides korraldajale vastava tõendi, seetõttu palutakse kohale tulla aegsasti. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.