Stroomi rannapargis algab täna tasuta vabaõhu filmifestival PõhjaKino

Kaader filmist "Täherändurid". F: Vlad Cioplea

Täna, 14. augustil kell 18 algab Stroomi rannapargis tasuta vabaõhu filmifestival PõhjaKino 2021 Neil Burgeri ulmefilmiga “Täherändurid” (“Voyagers”).

PõhjaKino kavas on tänavu neli filmiseanssi: 14. ja 15. augustil Stroomi rannapargis ning järgmisel nädalavahetusel 21. ja 22. augustil Kopli rahvamaja  õues (Kopli 93).

“Vana Kopli rahvamaja on pärast vaikuseperioodi nüüd taas saamas ürituste toimumiskohaks, nii et vana majaga tutvumine oleks filmi kõrval põnev lisaatraktsioon,” ütles Põhja-Tallinna vanema kohusetäitja Manuela Pihlap.

PõhjaKino 2021 viimane kinoseanss on järgmisel pühapäeval, 22. augustil, mil näidatakse Rod Lurie Afganistani-teemalist filmi “Eelpost” (“Outpost”), lõpetab tänavuse KopliFesti. 

“Filmide mugavamaks vaatamiseks soovitame kaasa võtta pleedi ja padja,” sõnas Pihlap. Seansid on kõigile huvilistele tasuta. Filme näidatakse originaalkeeles ja need on varustatud subtiitritega. Ettevõtmise korraldaja on Põhja-Tallinna valitsus.

PõhjaKino 2021 kava: 

14.08/18:00 – Stroomi rannapargis  – “Täherändurid” (12+, inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega )

15.08/18:00 – Stroomi rannapargis – “Pärast. Kui sädemeid lendas” (“After we collided”) (14+, inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega)

21.08/18:00 – Kopli rahvamajas õues, Kopli 93 – “Кooma” (12+, vene keeles, eestikeelsete subtiitritega)

22.08/18:00 – Kopli rahvamaja õues, Kopli 93 – „Eelpost“ (16+, inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega).

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.