Tartu Elektriteater toob Patarei Merekindlusesse mitmekülgse filmiprogrammi

Foto: Patarei Merekindlus

Suve lõpu puhul saab Patarei Merekindluse sisehoovis nautida kino, mis tuleb Tallinnasse kohale Tartust. Tartu Elektriteater on kokku pannud mitmekülgse programmi, kus on nii ajatut klassikat kui ka uuemaid kassahitte.

Neljal järjestikusel suveõhtul näidatakse Patarei Merekindluse sisehoovis erinevaid filme. Esimene seanss toimub esmaspäeval ja halva ilma korral näidatakse filmi siseruumides. 30. augustil kell 21.00 linastub 1996. aasta film “The Rock”, mis on võitnud nii mõnegi kriitiku ja kõrge filmikunsti hindaja südame.

31. augustil näidatakse Taani režissöör Thomas Vinterbergi filmi “Järgmine ring”, mis on ühtaegu kurb ja hoogne, tantsuline ja tõsine. 1. septembril näeb hoovis filmi “Biidid”, mis jutustab humoorika loo sõprusest ning muusikalembusest. Järjekorras viimane film on “Kratt” ehk vaimukas fantaasialugu, mille režissöör Rasmus Merivoo on kodumaise popkultuuri lukku läinud hittfilmiga “Tulnukas”.

Üritusele on oodatud kõik, kellel on ette näidata COVID-19 vaktsineerimispass või negatiivne COVID-19 test. Kiirtesti saab 5 euro eest teha ka Patarei Merekindluses kohapeal.

Kõikide seansside algusaeg on 21.00 ja pilet maksab 6 eurot. Rohkem infot ürituse kohta leiab siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.