Telliskivis toimuval Jazzkaare festivalil on avatud kiirtestimise punkt

Foto: Postimees/Scanpix Baltics

Festival Jazzkaar 2021 toimub 23.–29. augustini Telliskivi Loomelinnakus, festivalile on oodatud nakkusohutuse kontrolli läbinud külastajad ning kohapeal on avatud kiirtestimise punkt. 

Seitse päeva kestval festivalil teevad lavadebüüdi 12 Eesti koosseisu ning uue muusikaga kavasid esitlevad seitse artisti. Festivalil esinevad kümne maa muusikud ning lisaks Tallinnale jõuab festival Tartusse, Viljandisse, Rakverre ja Pärnusse. 

“Peamine on, et festival saab toimuda ning saame pakkuda artistidele muusikalisi väljakutseid ja publikule jazzielamusi. Jazzkaar 2021 programm on sel aastal eriline, sest toome kuulajateni erakordselt palju uut Eesti muusikat ja koosseise,” ütles festivali kunstiline juht Anne Erm.

Ohutu festivalielamuse tagamiseks pääsevad vastavalt kehtestatud regulatsioonidele kontserte kuulama nakkusohutuse kontrolli läbinud jazzisõbrad. Festival Jazzkaar 2021 tervitab vaktsineerimiskuuri läbinuid, viimase 6 kuu jooksul COVID-19 haiguse läbi põdenud või kehtiva negatiivse testitulemusega publikut. Kontrollitud külalistele väljastatakse festivalialale sisenedes turvalise festivali käepael. Festivali testimispunktis Telliskivi Loomelinnakus saab teha antigeeni kiirtesti, mis maksab festivali külastajale 6 eurot. Täpsema info turvaliseks festivalikülastuseks leiab Jazzkaare kodulehelt. 

32. Tallinna Rahvusvaheline Festival Jazzkaar toimub 23.–29. augustini 2021 Tallinnas, Tartus, Viljandis, Rakveres ja Pärnus. Festivali Jazzkaar 2021 kontserdipiletite hinnad tõusevad alates 10. augustist. Tutvu festivali kava ja artistidega kodulehel. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis www.piletilevi.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.