Ligi kümme hästivarustatud ja soodsat outlet’i kõik koos: millisest Eesti poest neid leida võib?

Moto Mood pakub väärt kaupa tehnika-ning spordisõpradele.

“Aga kuidas oleks, kui me külastaksime hoopis outlet’i?” Kui jutt on riiete või mõnede muude tähtsate esemete ostmisest, siis kindlasti on paljud meist enne šopingutuuri algust selle küsimusega vastakuti seisnud.

Enne tasub aga selgeks teha outlet’i kui sellise mõiste. Sisuliselt on tegu firma esinduskauplusega, kus pakutakse odavama letihinnaga ning vaheldusrikkama valikuga kaupa. Kõlab nagu hea alternatiiv tavalisele rõivapoele, eks ole?

Sääraseid poode ei leidu just mägede kaupa ning tõenäoliselt on need ka üle linnade või riigi laiali paisatud. Logistiliselt on nende vahel laveerimine tüütu ning aeganõudev. Lahenduseks on sel juhul eraldi outlet’ikeskused, mis on ühe pinna peale mitu outlet’i kokku koondanud. Eestis oma outlet’ikeskust ei ole, aga kõige lähemal sellele on Põhja-Tallinnas asuv ostukeskus Arsenal, kus tegutseb 8 erinevat multibränd-kauplust.

Kõige esimeseks outlet’iks Arsenali keskuses oli Bestbrands Outlet, kes avas uksed 2017. aastal ning kes tõi sinna ka enda kontori. Outlet-kontseptsioon ise sai aga alguse 2018. aasta lõpus ning kõige uuemaks nimeks on eelmise aasta sügisel lisandunud Shoeshop Outlet.

Hinnad on tõesti soodsad: lisaks tavapärastest -50% hindadest võib soodustuste ajal kaupa saada ka enam kui -70% soodustusega.

Millised outlet’id Arsenali Keskuses tegutsevad?

Bestbrands Outleti võib sammud seada inimene, kes soovib oma rõivakappi täiendada Didriksonsi ilmastikukindlate jopedega või näiteks UGG, Championi, New Balance’i, Lacoste, Ralph Laureni ja Karl Lagerfeldi toodanguga. 

Denim Dreami outlet annab see-eest stiiliteadlikule ostjale valiku tõeliste must-have kaubamärkide seast, pakkudes nii Tommy Hilfigeri, Calvin Kleini kui ka Dieseli ja Lee Cooperi toodangut.

Kui tekib kihk soetada kvaliteetsete kaubamärkide alt müüdavaid jalatseid, siis on abiks Shoeshop Outlet. Nii meestele kui naistele on saadaval jalanõud igaks olukorraks, alustades näiteks Aaltoneni jalatsitest ning lõpetades Dr. Martensitega.

Eriti põnev on aga Moe Outlet, kust võib leida kaupa, mida ollakse seni vaid Läänemere laevadel harjutud nägema. Suur osa on mängida ka lastekaupadel ja riietel, brändidest on märkimisväärsed näiteks Vagabond, Esprit ja Guess.

Kui soodustused on südames ning pidevalt, siis Springfield Cortefiel Outlet pakub püsivalt tavapoodidest 50% soodsamat valikut.

Nišikamate toodete müüjatest võib välja tuua poe Moto Mood, kes pakub väärt kraami mootorispordi sõpradele. Sealt saab osta näiteks Sparco, Red Bull Racingu, Mercedese või Aston Martini brändinguga riideid.

Järgnevad veel YEAR Outlet, kes müüb kodumaiseid üleriideid, ning Cozy Boutique, kelle rõivaarsenali kuuluvad Skandinaavia ja Itaalia kõrgmoe brändid. 

Viimasena tasub välja tuua Uuskasutuskeskuse, mis tegelikult küll outlet ei ole, ent kust võib leida nii väga põnevat taaskasutust kui ka kaubamärgihuvilisi rahuldavat toodangut. Sporditarvete, mööbli, nõude ning kodukaupade vahelt võib aeg-ajalt vastu vaadata nii mõnigi Ralph Laureni pintsak või Villeroy & Bochi lõikelaud.

Tõelised leiupoed on need kõik igal juhul! Täpsema info saamiseks kliki siia!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.